Magazijn opruiming met spotgoedkope veilingen elektronica en gadgets | JouwVeilingen.nl

Mega Amazon Magazijn Opruiming

Aantal kavels: 25
Organisator: Handelsbrein

29-07-2024 - 20:00 (en daarna)
5 Stuks High Speed Micro-SD Kaarten 64GB
Openingsbod: € 3,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code:
De Kavel betreft 5 x 16GB micro-sd kaarten Inclusief adapters, dus geschikt voor ieder apparaat. Lees verder voor meer informatie.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
Smartwatch Dames Rose Gold Series
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 7653543253254
Deze luxe Smartwatch doet qua prestaties en design niet onder voor een Apple Watch. Hij heeft dezelfde functies en ziet er voor de dames een stuk stijlvoller uit. Hij is IP68 Waterproof en geschikt voor o.a iPhone Samsung and Android. Voorzien van hartslag monitor, fitness tracker en nog veel meer...
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
BLEND Gewatteerd jack Beige maat M
Openingsbod: € 5,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code:
Blend He RomseyBH jacket Heren Jas met regular fit en lange mouwen
Draagbare Reis Waterkoker 350ML
PUMA Shorts Heren Broek - Maat XXL
Openingsbod: € 5,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code: 4063697293304
Voeg deze bestelling samen met onze andere kleding kavels om verzendkosten te besparen! ----- klik op de foto voor meer informatie over dit product.

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd