Veiling Pallets | Nike | Kleding | Supreme | & MORE | JouwVeilingen.nl

Mega Veiling | Pallets | Nike | Kleding | Supreme | & MORE

Aantal kavels: 25
Organisator: Supreme Trading

24-11-2024 - 19:30 (en daarna)
Swiss USB-C Mini Mic-24 Wireless Microfoon
Openingsbod: € 3,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code:
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
Swiss High Fidelity Draadloze Koptelefoon
Openingsbod: € 5,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code:
Goods Air Duster Perslucht Auto Stofzuiger
Openingsbod: € 5,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code: 8720938694622
ntdek de kracht van zuiverheid met de Air Duster - Een adem van frisheid voor jouw apparatuur en auto!
Ultimate Universele Race Stuur Standaard
Openingsbod: € 6,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code:
Universeel race stuur stand geschikt voor alle soorten race sturen inclusief pedalen.
FITUEYES TV-Standaard Verrijdbaar
Openingsbod: € 8,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code:
Adviespris €159,95 || Compatibele tv: deze tv-standaard is geschikt voor de meeste flatscreen-tv's van 32 37 40 42 43 47 48 50 55 60 65 70 inch en een maximaal gewicht van 40 kg. VESA: 200 x 200 mm - 600 x 400 mm

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd