Schiphol Luchthaven Gevonden Voorwerpen Veiling

Aantal kavels: 16

28-08-2024 - 20:00 (en daarna)
Tablet Amazon Kindle Fire 7 " 9 Gen
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Tablet Amazon Kindle Fire 7 " 9 Gen. Zit niets bij, dus ook geen oplaadkabel.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 6,75
Amazon Kindle Fire HD 3e Generatie Tablet
Amazon Kindle Fire HD 3e Generatie Tablet. Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle Fire HD 3e Generatie Tablet. Zit geen oplaad kabel bij. Word geleverd zoals op de foto`s.
Amazone Fire 5e Generatie Tablet 8 GB Oranje
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazone Fire 5e Generatie Tablet 8 GB Oranje. Zit niets bij, dus ook geen oplaadkabel.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Tablet Amazon Kindle Fire HD 8, 8e Generatie
Tablet Amazon Kindle Fire 7 " 7th Gen
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Tablet Amazon Kindle Fire 7 " 7th Gen. Zit niets bij, dus ook geen oplaadkabel.
Smartwatch Dames Rose Gold Series
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 7653543253254
Deze luxe Smartwatch doet qua prestaties en design niet onder voor een Apple Watch. Hij heeft dezelfde functies en ziet er voor de dames een stuk stijlvoller uit. Hij is IP68 Waterproof en geschikt voor o.a iPhone Samsung and Android. Voorzien van hartslag monitor, fitness tracker en nog veel meer...

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd