Philips BYRE Opbouwspot - LED - € 2,- | JouwVeilingen.nl
  • Philips BYRE Opbouwspot - LED
€ 2,-
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
1 biedingen - 3x bekeken

Eén lamp. Uw schakelaar. Drie lichtinstellingen.Werkt samen met uw huidige wandschakelaar

Soms wilt u de sfeer aanpassen aan wat u doet. Met de Philips SceneSwitch LED-spots kunt u eenvoudig de lichtinstelling aanpassen met uw bestaande wandschakelaar. U hoeft niets extra's te installeren of een dure LED-dimmer aan te kopen.

Doos beschadigd