Remington Pearl Pro Curl - € 4,- | JouwVeilingen.nl
  • Remington Pearl Pro Curl
  • Remington Pearl Pro Curl
  • Remington Pearl Pro Curl
€ 4,-
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 6,75
4 biedingen - 1x bekeken

Deze professionele Remington Pearl Pro Curl zorgt voor grote losse krullen. Wikkel je haarlokken om de buis van de krultang om prachtige zachte losse krullen te creëren met een mooie glans. Deze krultang heeft namelijk speciale platen van 32mm die extra keramiek en parel-elementen bevatten. Deze zorgen voor een gelijkmatige warmteverdeling tijdens het stylen. Waardoor je haar 8x gladder wordt en de tang ook nog eens veel langer meegaat. En om je haar extra te beschermen kan je de temperatuur afhankelijk van je haartype van 130 tot 210 graden instellen. Naast de mooie resultaten die hij creëert, is deze Remington Ci9532 ook nog eens erg makkelijk in gebruik. Hij warmt snel op en om te voorkomen dat je de temperatuur ongemerkt versteld kan je de temperatuurstanden vergrendelen. Voor de veiligheid beschikt deze krultang over een automatische uitschakeling en wordt hij geleverd met een handige handschoen en opbergtas.

Verpakking beschadigd