Hennesschel Veilingen Schoenen | JouwVeilingen.nl

Diverse Merken Schoenen Veiling oa PME Bjorn Borg

Aantal kavels: 31

24-04-2024 - 20:00 (en daarna)
Clarks Ronnie Limit Dark Brown Combi Maat 46
Clarks Ronnie Limit Dark Brown Combi Maat 46. De naam van deze Clarks doet denken aan westernhelden uit het verleden, maar niets is minder waar. Deze moderne held loopt iedereen en alles onder de voeten.De schoen blinkt op den eerste plek uit in veelzijdigheid. Ze zullen positieve hoofden doen draai...
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 6,75

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd