iBOOD Magazijn Veiling Week 15 | JouwVeilingen.nl

iBOOD Magazijn Veiling Week 15

Aantal kavels: 200
Organisator: JouwVeilingen B.V.

14-04-2024 - 20:00 (en daarna)
FlinQ Smart RGB LED Lichtslinger | 20 Lampen
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 8720168682369
RGB-licht of warm wit licht Te bedienen via de app 20 peertjes aan een slinger Ouderwets in de lampen hangen was nog nooit zo lekker geprijsd. Dit wordt je nieuwe favoriet. Snel amp makkelijk Waarom moeilijk doen als het makkelijkkan? Alles is slim en dus kan deze lichtslinge...
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Philips LED Pro H7 autolamp
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 8719018017864
Deze lampen zijn compacter dan de meeste vergelijkbare LED lampen. Hierdoor zijn ze eenvoudiger te installeren, en zullen ze ook passen in de auto's die minder ruimte hebben bij de koplampen.
Philips LED Pro H7 autolamp
Philips LED Pro H7 autolamp
Duopack AXA bike light set compactline 20 lux
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 2310024599588
Of je nu door de stad zoeft, over kronkelende paden rijdt of 's avonds je boodschappen doet, een betrouwbaar fietslampje is essentieel. En daarom bieden wij vandaag de AXA Compactline fietslampjes aan! Klein en helder.
Arenti Vbell1 Wifi Video Deurbel Incl. 32 GB
Openingsbod: € 8,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 6972055683832
Ben je op zoek naar een high-end deurbel met camera zonder een vast abonnement? Zoek dan niet verder, want of je nu thuis bent of niet, de Arenti VBELL1 ziet alles! Compleet geleverd met draadloze gong die gezien mag worden. De Vbell in deze deal wordt tevens geleverd met een 32SD kaart. App-...
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 6,75
Trebs 99360 2 in 1 heat and massage pad
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 8718836263170
Varta Longlife AA Big Box 24
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 4008496774579
Varta Longlife AA Big Box 24
Keysmart smartcard
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 0810024054329
Ontmoet de KeySmart Card, een baanbrekende oplossing in de wereld van persoonlijke bezittingenbeveiliging. Integreer naadloos met de Apple Find My-app op je Apple-apparaten. Raak nooit meer iets kwijt, of het nu je portemonnee of ID-kaart is, dankzij de wereldwijde ondersteuning van miljoenen Apple-...
Satisfyer Pro 4 Couples
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: iBOOD Stock Sale | EAN code: 4049369015498
Tijd voor onvergetelijke hoogtepunten - de Satisfyer Pro 4 Couples opent nieuwe werelden van gezamenlijk vrijen voor jou. Geïnspireerd door klassieke koppelvibrators, wordt het gedragen tijdens geslachtsgemeenschap en stimuleert het zowel hem als haar. Maar dit wellustige speelkameraadje heeft nog m...

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd