Villeroy Boch Bestekset Leandra | 30-delig - € 28,- | JouwVeilingen.nl

Villeroy Boch Bestekset Leandra | 30-delig

  • Villeroy  Boch Bestekset Leandra | 30-delig
€ 28,-
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 6,75
11 biedingen - 2x bekeken

Villeroy & Boch besteksets worden gemaakt om een huwelijk lang mee te gaan. Het gemiddelde huwelijk wordt dan misschien steeds korter, het van Villeroy & Boch gaat nog steeds ontzettend lang mee.

Vandaag scoor je een 30-delige bestekset van topkwaliteit. Kies je favoriete set!

Set voor 6 personen

Het bestek van Villeroy & Boch is gemaakt van 18/10 edelstaal. Dat betekent 18% chroom en 10% nikkel. Deze samenstelling is corossiebestendiger dan andere legeringen en is tevens vaatwasserbestendig.

Een prachtige praktische bezitting rijker

De sets bestaan uit 6 lepels, 6 vorken, 6 messen, 6 koffielepels en 6 gebaksvorken. Gun je zelf een complete bestekset van kwaliteit. Bestel snel je favoriete set en zet hem ook meteen op jouw lijst van bezittingen, want je weet maar nooit. ;)

Kenmerken

  • Legering: 18% chroom en 10% nikkel
  • Corossiebestendiger dan andere legeringen
  • Vaatwasserbestendig