Hennesschel Veilingen Diverse Goederen Magazijn | JouwVeilingen.nl

Magazijn Veiling Diverse Goederen

Aantal kavels: 25

05-08-2024 - 20:00 (en daarna)
Amarina Portable speakler Watt USB-luidsprekers
Amarina Portable speakler Watt USB-luidsprekers RMS USB. Met deze luidspreker kunt u naar uw favoriete muziek luisteren door de aansluiting eenvoudig op de pc en USB aan te sluiten.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
BONTEC Mobiele Verrijdbare TV-standaard voor 23-60
BONTEC Mobiele Verrijdbare TV-standaard voor 23-60 inch Schermen met vergrendelingswielen en mediaplank, compatibel met VESA 75x75 mm tot 400x400 mm, geschikt voor maximaal 88 lbs, zwart. Deze tv-wagen past op de meeste 23-60 inch tv's en ondersteunt VESA-patronen.
Outdoor LED Lantaarn Summer Night
Outdoor LED Lantaarn Summer Night. De led-acculamp wordt geleverd met een touwgreep, het lage gewicht maakt het ook gemakkelijk om hem naar buiten te dragen. De warmte van het licht creëert een warme sfeer, het kan aan een boom of aan de muur worden opgehangen.
RAINPOINT Digitale Waterstroommeter
RAINPOINT Digitale Waterstroommeter et snelkoppelingen, meet het waterverbruik en het debiet in liters liters, ideaal voor camperslang, tuinsproeier, slangmondstuk.
Hondenriem voor Fiets
Hondenriem voor fiets. Een hulpmiddel waarmee je veilig kunt fietsen met de hond naast je.

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd