Magazijn Veiling Diverse Goederen en Gevonden Voorwerpen Luchthavens

Aantal kavels: 20

05-09-2024 - 20:00 (en daarna)
2 Pack Philips USB flash drive 64GB, USB2.0
2 Pack Philips USB flash drive 64GB, USB2.0. De Philips USB Flash Drive is een betrouwbaar en stijlvol medium voor het opslaan en uitwisselen van al uw favoriete bestanden. Het dopje beschermt de USB-connector wanneer de drive niet in gebruik is.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 4,25
Revell 3d-puzzel Ac/dc Tour Truck 56,6 Cm Zwart
Revell 3d-puzzel Ac/dc Tour Truck 56,6 Cm Zwart. Met AC/DC op de "Highway to Hell"! De tourtruck met trailer in het ontwerp van de mega-verkoper "Back in Black" is een must voor fans van de Australische hardrocklegendes, die met dit album en nieuwe frontman in 1980 een spectaculaire comeback maakten...
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Philips Micro SDHC 32 GB Geheugenkaart class 10
Philips Micro SDHC Geheugenkaart class 10 inclusief SD adapter 32GB. Deze Philips class 10 Micro SDHC geheugenkaart heeft een opslagcapaciteit van 32 GB en wordt vaak gebruikt in mobiele telefoons en tablets. Dit MicroSD kaartje wordt standaard geleverd met een adapter waardoor het eenvoudig in de S...
Mitone Wireless Speaker Summer Bluetooth
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Mitone Wireless Speaker Summer Bluetooth. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Puls Oximeter MPO10 Vingertop Oxygen Monitor
Puls Oximeter MPO10 Vingertop Oxygen Monitor. Meten van de arteriële zuurstofverzadiging (SpO2) en de hartslagfrequentie (polsslagfrequentie) en pulsmodulation index (PMI) Uiterst eenvoudige en volledig pijnloze meting Klein en licht; voor thuis en onderweg.
Larson Premium Gordijnen Luxury Home Edition Oker
Larson Premium Gordijnen Luxury Home Edition met Ringen Oker Geel 300 cm x 270 cm. Wil je je slaapkamer verduisteren zodat je elke dag uitgerust wakker kan worden? Of ben jij op zoek naar extra privacy in de woonkamer? Dan zit je bij Larson goed met een grote keuze aan verduisterende gordijnen. Let...
UBAYEE Crossbody Phone Bag Unisex (Past 6,7 inch)
UBAYEE Crossbody Phone Bag Unisex (Past 6,7 inch), Travel Passport Neck Pouch Bag met RFID-blokkerend vak. De kleine crossbody-tas met meerdere zakken biedt voldoende ruimte om al uw dagelijkse of reisbenodigdheden op één plek te bewaren (zoals 6,7 "mobiele telefoon, kleine portemonnee, creditcards,...
TOPMOVE Reistrolley 35 L, tot 15 kg Inhoud
TOPMOVE Reistrolley 35 L, tot 15 kg Inhoud. Voldoet aan de bepalingen voor handbagage van de meeste luchtvaartmaatschappijen
SKJJL Veiligheidsbril met 3 Verwisselbare Kleuren
SKJJL Veiligheidsbril met 3 Verwisselbare Kleuren heldere, krasbestendige, anti-condens en uv-beschermende lens voor motorfiets, fietsen, airsoft, paintball, planspel, schieten, jacht, zwart.

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd