Veiling van Luxe Persoonlijke Verzorging | JouwVeilingen.nl

Luxe Persoonlijke Verzorging

Aantal kavels: 44
Organisator: PrijsFixer

16-03-2024 - 20:00 (en daarna)
Ôjouvence Regenererende Anti-Aging Serum Anti-Rimp
Ôjouvence Regenererende Anti-Aging Serum Anti-Rimpel Slakkenslijm. De anti-aging werking van deze serum met vers slakkenslijm is vanaf 30 jaar nuttig bij het voorkomen van rimpels. Ook bij een gezonde levensstijl wordt de huid doffer en verschijnen de eerste fijne lijntjes. Puur slakkenslijm, van na...
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Ôjouvence Oogmaskers Anti-rimpel Anti-veroudering
Ôjouvence Oogmaskers Anti-rimpel Anti-veroudering Anti-vermoeidheid. Niets is vervelender dan er vermoeid uit zien. Verwijder donkere kringen en laat uw ogen herleven. Geconcentreerd met hyaluronzuur, collageen en vitamine A, Deze EYE PATCHES-verzorging laat de huid herleven en geeft je jeugd en uit...
INF Cupping met Vacuümpomp en 12 Zuignappen
INF Cupping met Vacuümpomp en 12 Zuignappen voor behandeling en massage. Cupping wordt al lang gebruikt als een effectief massagemiddel om pijn te verlichten en ontspanning te bieden. Door de zuignappen over de huid te trekken ontstaat er een vacuüm dat zorgt voor een diepe massage en de bloedcircul...
7x Codage Paris - Eye Patches
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code:
The EYE PATCHES, made of a decongestant hydrogel, help to fight the signs of aging and to restore suppleness and firmness to the eye contour area. The gaze is refreshed and re-energized.

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd