Apple en andere Electronica Veiling | JouwVeilingen.nl

Apple en andere Electronica Veiling

Aantal kavels: 42
Organisator: JouwVeilingen B.V.

23-05-2024 - 20:00 (en daarna)
L.O.L. Surprise Tweens
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 35051119920
Hou jij van verrassingen en zoete lekkernijen? Dan is de LOL Surprise Loves Mini Sweets X Haribo Tween perfect voor jou! Deze schattige set bevat een exclusieve LOL-pop, schattige accessoires en heerlijke Haribo-snoepjes. Laat je verrassen en geniet van de zoete traktaties met deze geweldige collect...
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Leifheit thermosbeker Coco - 0,5 liter RVS
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 4006501285195
Isoleerfles Coco, superisolatie en superlook. Deze dubbelwandige roestvrijstalen kwaliteits-isoleerfles met lekvrije draaidop levert optimale isoleerprestaties. Houdt dranken tot 12 uur heet en zelfs 24 uur koud. Slag- en stootvast, ideaal om mee te nemen. Van roestvrij staal, dat zorgt voor een cla...

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd