Grote bol.com warehouse opruiming | JouwVeilingen.nl

Bol.com en Amazon Veiling Grote Warehouse Opruiming

Aantal kavels: 36
Organisator: Supreme Trading

03-07-2024 - 20:00 (en daarna)
dbramante1928 FREDENSBORG 16" - Rugzak
Openingsbod: € 8,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code: DB854O003-Q11
Riemen: Gevoerde schouderbanden Vakken: Laptopvak, telefoonvak Sluiting: Ritssluiting Patroon: Effen Details: Gesp, tweewegrits Hengsel(s): Gevoerd Artikelnummer: DB854O003-Q11
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
10 Stuks Macbook Pro Accu's A1582 - A1493
Openingsbod: € 8,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code:
Sets om de gehele accu set te vervangen voor de Macbooks pro A1582 en A1493. Worden op amazon verkocht voor ruim €59,95. Compleet met toolset om de accu los te halen van de macbook.
Meykey Elektrische groentesnijder/Rasp
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code:
​Elektrische groentesnijder, multifunctionele hakmolen, rasp, 150 W, met 5 roestvrijstalen kegels, zilverkleurig
Innoliving cyclonische stofzuiger
Retour
Vol Elektrische Groente en Kaas Rasp
Upgrade uw keuken met onze professionele elektrische snijmachine! Met een krachtige motor van 250 watt maakt deze machine de voedselbereiding snel en efficiënt.
Toolset Voor Mobiele Telefoons Staal Zwart 11-deli
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code: 5410329689377
Start de reparatie van jouw mobiele telefoon volledig uitgerust met deze toolset van Velleman. De set bestaat uit een houder, de opzetstukken van Phillips van 1,5 mm en 2,0 mm, de sleufkoppen van 1,5 mm en 2,0 mm, de sterren: T4, T5, T6 en de Pentalobe in de maten 0.8, 1.2 en 1.6. Zo ben je optimaal...
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd