Faillissements veiling FOTO EN VIDEO - Bied mee vanaf 1 euro | JouwVeilingen.nl

Faillissements Veiling FOTO EN VIDEO

Aantal kavels: 84
Organisator: JouwVeilingen B.V.

01-06-2024 - 20:00 (en daarna)
Smartwatch Dames Rose Gold Series
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 7653543253254
Deze luxe Smartwatch doet qua prestaties en design niet onder voor een Apple Watch. Hij heeft dezelfde functies en ziet er voor de dames een stuk stijlvoller uit. Hij is IP68 Waterproof en geschikt voor o.a iPhone Samsung and Android. Voorzien van hartslag monitor, fitness tracker en nog veel meer...
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Silvergear Draadloze Opvouwbare Muis - USB
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 8711568022848
Deze muizen worden o.a op Bol.com verkocht voor €24,95. De reviews van deze muizen zijn erg goed en hij is vooral erg handig om mee te nemen op reis (echt een aanrader!).
Batterij Oplader Met 4 stuks AA Batterijen
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 343554343434
Geschikt voor alle huishoudelijke apparaten waar AA batterijen in kunnen, er is namelijk niets vervelender dan lege batterijen en geen nieuwe in huis hebben. Met dit apparaat hoef je er nooit meer voor naar de winkel, je herlaad de bijgeleverde batterijen in slechts 1 uur tijd om ze weer maanden te...

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd