High-Value Elektronica Veiling o.a iRobot & Marshall | JouwVeilingen.nl

High-Value Elektronica Veiling o.a iRobot & Marshall

Aantal kavels: 33
Organisator: VJ Trading

29-05-2024 - 20:00 (en daarna)
Marshall Major IV - Draadloze On-ear - Zwart
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code: 7340055379458
Maak kennis met Marshall Major IV, de iconische koptelefoon van Marshall met meer dan 80 uur aan draadloze afspeeltijd, de mogelijkheid tot draadloos opladen en een nieuw/verbeterd ergonomisch ontwerp. Met meer dan drie volle dagen aan afspeeltijd hoef je, je geen zorgen meer te maken dat je koptele...
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
Tablet 8 inch Android 10 - WiFi, Bluetooth - Blauw
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code:
Op zoek naar een handige en krachtige tablet die jouw digitale ervaring naar een hoger niveau tilt? Ontmoet deze 8 inch Tablet met Android 10, ontworpen om aan al je behoeften te voldoen en je te voorzien van grenzeloze mogelijkheden.
Luxe Uitschuifbare Kruidenrek twv €189,-
Duurzame ijzeren constructie: duurzaam ijzer, mesh-ontwerp en antislipmat zorgen ervoor dat de kwaliteit van het kruidenrek duurzamer en stabieler kan zijn.
2x GALAYOU PTZ 2K Outdoor Surveillance Camera
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 8721008340012
FAILLISSEMENTS VEILING: van een bekende foto vakhandel! Zeer mooi voor jezelf of om bijvoorbeeld door te verkopen op Marktplaats of Facebook. Deze buitenbewakingscamera is uitgerust met HD-videoresolutie om u dag en nacht heldere beelden en video's te geven als 1080P. Met de 335° horizontaal en 90°...
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Dubbele Slijpmachine met 103-delige Toebehorenset
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 76457645456645
Deze compacte dubbele slijpmachine is ideaal voor schuren, doorslijpen, polijsten en reinigen van staal, NE-metaal, hout, kunststof en lak. De machine heeft 2 voorgemonteerde schijven met een diameter van 75 mm en een breedte van 20 mm (1 schuurschijf, 1 polijstschijf). Daarnaast heeft de slijper ee...
B.K.Licht 1458 - Plafondspots - zwarte opbouwspots
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code: 4057722007059
Onze trendy retro-look lampen geven uw huis een speciale toets. Met hun zwarte design passen ze perfect in de meeste leefruimtes en zien ze er modern en stijlvol uit. Het gebruikte metaal maakt de lampen robuust en stabiel.
2x Draadloze Dasspeld Microfoon - voor o.a iPHONE
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 54665654645546
Op zoek naar een draadloze dasspeld microfoon voor jouw iPhone? Zoek niet verder! De BeastRockz draadloze lavalier microfoon is de perfecte keuze voor jou. Maak de beste LIVE content voor je SOCIALS en neem professionele interviews op.
Alarmsysteem voor Fiets / Scooter / Step / E-bike
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 57645345345
Op zoek naar een betrouwbaar alarmsysteem voor je fiets of scooter? Dan is het Alarmsysteem de perfecte keuze! Dit waterdichte fietsslot beschermt jouw kostbare tweewieler tegen diefstal en autoriteit neemt. Of je nu in de stad bent of op avontuur gaat, je kunt altijd op dit motor alarm vertrouwen....
Godox Transmitter X PRO N voor Nikon
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 6952344212158
FAILLISSEMENTS VEILING: van een bekende foto vakhandel! Zeer mooi voor jezelf of om bijvoorbeeld door te verkopen op Marktplaats of Facebook. De Godox X Pro-N transmitter is een veelzijdige trigger voor het aansturen van Godox reportageflitsers en studioflitsers met het ingebouwde draadloze Wireless...
Set van 2 Stuks Elektrische SMART Muggenlamp
​Wil je genieten van een muggenvrije zomeravond zonder gebruik te maken van schadelijke chemicaliën? Onze draadloze muggenlamp / insectenverdelger is de perfecte keuze! Met een krachtige 4000volt UV lamp, worden muggen en andere insecten moeiteloos aangetrokken en direct gevangen in het 3laags hoogs...

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd