iBOOD High Value Veiling - Feestmaanden ( !! ) | JouwVeilingen.nl

iBOOD High Value Veiling - Feestmaanden ( !! )

Aantal kavels: 20
Organisator: JouwVeilingen B.V.

13-11-2024 - 20:00 (en daarna)
Kitchenaid Artisan Koffiemolen
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 8003437607776
Onze Artisan Koffiemolen (5KCG8433) biedt een uitzonderlijke maalprecisie voor je thuis gezette koffie met de KitchenAid Koffiemolen. Dankzij de compacte en slanke machine krijg je een consistente maalgrootte voor elke koffiezetmethode. Kies uit 70 nauwkeurige instellingen, van grof voor cafetière-s...
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Cuisinart Griddle & Grill 3-in-1 Contactgrill
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 3030050152661
De Griddler Elite GR47BE van Cuisinart is een professionele, veelzijdige grill apparaat, welke razend snel op temperatuur is en dit ook blijft! Je krijgt twee sets aan platen; plancha bakplaat en grill! Kies zelf de gewenste temperatuurinstelling tot 240°C en je kunt voor de hele familie een maaltij...
Eufy RoboVac X8 Pro
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 194644136703
Ontdek de ultieme reinigingservaring met de Anker Eufy Clean X8 Pro EU Version, voorzien van geavanceerde iPath-lasernavigatie voor een grondige en efficiënte schoonmaak.
Karl Lagerfeld -Paris Femme Edp Vapo 100 ml
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 3386460115544
Lagerfeld - Karl Paris 21 Rue Saint-Guillaume - Eau De Parfum - 100Ml
Deltaco PB-C1004 Powerbank 20.000 mAh
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 7333048057600
DELTACO Powerbank 20 000 mAh geschikt voor smartphones, tablets en notebooks, 3A/66W, 74 Wh, 2x USB-A 18W snelladen, 1x USB-C PD 60W snelladen, zwart De PB-C1004 is een krachtige en flexibele draagbare oplader met 2x USB-A-poorten met ondersteuning voor snelladen (tot 18 W) en 1x USB-C-poort met sne...
Bold Connect
Openingsbod: € 8,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 8719992868735
Contactloos betalen. Autos zonder sleutels. Irisscans voor onze smartphones. Voor je het weet hebben we zelfs de drie schelpjesop onze wcs. Waarom hebben we dan eigenlijk nog steeds zon suf bosje sleutels in onze zakken? Met de Bold Connectkun je je Bold Smart cilinder altijd en overal op afstand...
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 6,75
Stanley Fatmax 19 Pcs
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 5054905253424
De boren en bits worden geleverd in stevige "Tough case" cassette (compatible met de pro-stack gereedschapskoffers) EAN: 5054905253424
Smart+ WF ORBIS UL SLIM BL
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 4058075752788
Smart+ WF ORBIS UL SLIM BL
Apple Airtag 1-pack
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 190199320178
Apple Airtag 1-pack
SoundPEATS Air4 Lite Hi Res
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: B0C7G5MC2Y
SoundPEATS Air4 Lite Hi Res Draadloze Oortjes Bluetooth 5.3 met LDAC-codec, semi-in-ear Earbuds met 6 AI-Ruisonderdrukkende Microfoons voor Oproepen, 30 Uur Batterijduur, Multipoint-Verbinding Zwart

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd