Hennesschel Veilingen Diverse Goederen Magazijn en Gevonden Voorwerpen Luchthavens | JouwVeilingen.nl

Magazijn Veiling Diverse Goederen en Gevonden Voorwerpen Luchthavens

Zet in agenda

Veiling informatie

Aantal kavels: 30
Organisator: Hennesschel

Sluiting vanaf

30-09-2024 - 20:00 (en daarna)
Workout Gear Weerstands Tubes Set Fitness Elastiek
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code: 8719689840051
Workout Gear Weerstands Tubes Set Fitness Elastieken. Als je regelmatig in de sportschool te vinden bent, heb je er vast weleens sporters mee aan de slag gezien: fitness elastieken. Toch heerst er onder sporters ook nog veel onduidelijkheid wat precies de voordelen zijn van het trainen met weerstand...
B-Grade
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Philips Series 5000 NT5650/16 - Neus-, oor-
Openingsbod: € 3,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code:
Voeg deze bestelling samen || Trim zachtjes jouw neus-, oor- en wenkbrauhaar en haardetails met de Philips Series 5000 NT5650/16 - Neustrimmer. Nieuw aan deze neustrimmer is de huidbeschermingstechniek die er
A-Grade
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
Braun AS110E Satin-Hair 1 Stijl en Krul
Openingsbod: € 3,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code:
Voeg deze bestelling samen || ​Wil je moeiteloos een natuurlijke krul in je haar creëren zonder het risico op beschadiging? De Braun AS110E Satin-Hair 1 is jouw ideale stylingpartner. Deze heteluchtborstel is speciaal ontworpen om je haar te krulle
B-Grade
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
Amazon Kindle Paperwhite Model J9G29R E-reader Zwa
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Amazon Kindle Paperwhite Model J9G29R E-reader Zwart. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Gebruikt
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Tablet Amazon Kindle Fire HD 8, 8e Generatie
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Tablet Amazon Kindle Fire HD 8, 8e Generatie. Bestaat de mogelijkheid dat er alleen via Amazon boeken op gezet kan worden.
Gebruikt
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 6,75
Partijtje Southco AC-EM-100-1021 Elektronische act
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
Partijtje Southco AC-EM-100-1021 Elektronische acttuator. Elektronische actuator, Geen schakelaar, 12 volt, Geen connector, Individueel verpakt. Zie de 2e foto de hoeveelheid.
A-Grade
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
SKJJL Veiligheidsbril met 3 Verwisselbare Kleuren
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
SKJJL Veiligheidsbril met 3 Verwisselbare Kleuren heldere, krasbestendige, anti-condens en uv-beschermende lens voor motorfiets, fietsen, airsoft, paintball, planspel, schieten, jacht, zwart.
A-Grade
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Trust Gaming GXT 488 Forze Gaming Headset
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: JouwVeilingen | EAN code: 8713439235302
Dit is de Trust GXT 488 Forze Bedrade Gaming Headset in de kleur Zwart. Krachtige over-ear gaming headset voor PS4 & PS5 met opvouwbare microfoon en verstelbare hoofdband.
A-Grade
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Bestron electrische Hakmolen
Openingsbod: € 3,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code:
Bestron electrische Hakmolen, twee rvs Hakmessen & 500 ml cacpaciteit, grote Pulsschakelaar, 400 Watt, AKC200, Kleur: zwart / silver
B-Grade
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
5 Stuks Integral LED Classic GU10-serie Lamp
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Hennesschel | EAN code:
5 Stuks Integral LED Classic GU10-serie Lamp. De Integral LED Classic GU10-serie biedt een fantastische verhouding tussen waarde en prestaties. Door een stijlvolle lens in een betaalbare GU10 te verwerken, biedt de Classic gericht licht met een stralingshoek die nauw aansluit bij die van bekende hal...
B-Grade
Plaats bod Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75


A-Grade artikel Artikel is in nieuwstaat
B-Grade artikel Artikel is een tweedekans
C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd

Jij hebt momenteel het hoogste bod