Elektronica Veiling / Gadgets Veiling | JouwVeilingen.nl

Overstock Warehouse Veiling

Aantal kavels: 12
Organisator: Supreme Trading

10-03-2024 - 20:00 (en daarna)
OmniMount Uitschuifbare Tv-steun voor 23" - 42"
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code: 72890102312
Plaats een 23" - 42" flatpanel-tv aan de muur met deze OmniMount New Classics NC80C B draaibare muurbeugel.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
5 Stuks High Speed Micro-SD Kaarten 16GB
Openingsbod: € 3,- | Aangeboden door: Supreme Trading | EAN code:
De Kavel betreft 5 x 16GB micro-sd kaarten Inclusief adapters, dus geschikt voor ieder apparaat. Lees verder voor meer informatie.

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd