Aantal kavels: 32

06-05-2024 - 20:00 (en daarna)
Seagate Expansion Draagbare Harde Schijf 1 TB
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Seagate Expansion Draagbare Harde Schijf 1 TB. Voeg extra opslagruimte toe aan je pc of laptop met deze draagbare Seagate Expansion Portable 2 TB harde schijf. Word geleverd zoals op de foto`s, zit niets bij.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 4,25
Apple AirPods Pro 2 met Oplaadcase
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Sony WH 1000X M3 Headset Zwart
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Sony WH 1000X M3 Headset Zwart. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Bose QuietComfort 35 serie II Koptelefoon Zwart
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Bose QuietComfort 35 serie II Koptelefoon Zwart. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Apple AirPods 3 met Reguliere Oplaadcase
Oculus Quest VR Bril Virtual Realimet 1 Controller
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Oculus Quest VR Bril Virtual Reality met 1 Controller. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
6 Stuks Apple USB-C Snellader van 20 W A2347
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze 6 Stuks Apple USB-C Snellader van 20 W A2347. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Apple MagSafe Battery Pack Draadloze Powerbank
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple MagSafe Battery Pack Draadloze Powerbank.
Bose QuietComfort Earbuds In-ear Oordopjes
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Bose QuietComfort Earbuds In-ear Oordopjes. Dankzij gepatenteerde innovaties voor actieve en passieve noise cancelling bieden Bose QuietComfort® Earbuds de noise cancelling-prestaties van de beste over-ear hoofdtelefoon in compact...
Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport True Wireless Earp
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport True Wireless Earphones. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd