Warehouse Overstock Veiling met o.a. Elektronica | JouwVeilingen.nl

Warehouse Overstock Veiling met o.a. Elektronica

Aantal kavels: 45
Organisator: VJ Trading

05-06-2024 - 20:00 (en daarna)
Black Stories Shit Happens
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code: 8719327013021
Deze Black stories zijn het helemaal! Want ze zijn echt. Ze zijn waargebeurd.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 5,95
10 stuks Schuifraamslot, Verticaal/Horizontaal
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code:
TOEPASSELIJKE SCOPE: Instelbare schuifslotkit met één gat, geschikt voor horizontaal en verticaal schuifraam of deur, met goede compatibiliteit.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,95
B.K.Licht (30-02-04-S) Plafondspots 4 lichtpunten
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code: 4057722000128
Onze spots met flexibele zwenkkoppen bieden u de mogelijkheid van individuele verlichting. Op die manier kunt u de armaturen richten op de manier waarop u het licht in uw huis wilt verdelen.
B.K.Licht 1503 - LED Frame Plafondlamp - twv €60
Openingsbod: € 8,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code: 4057722008513
​Onze LED plafondlampen zijn een praktische keuze omdat ze worden geleverd met efficiënte LED-printplaten en klaar zijn voor onmiddellijk gebruik. Het is niet nodig een aparte gloeilamp te kopen. Zij zorgen voor een aangename en gelijkmatige verlichting van uw woonruimte.
B.K.Licht 1397 - Decoratieve Witte Plafondlamp
Openingsbod: € 2,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code: 4057722006403
Onze trendy retro-look lampen geven uw huis een speciale toets. Met hun zwarte design passen ze perfect in de meeste leefruimtes en zien ze er modern en stijlvol uit. Het gebruikte metaal maakt de lampen robuust en stabiel.

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd