Aantal kavels: 32

06-05-2024 - 20:00 (en daarna)
Apple AirPods 3 met Reguliere Oplaadcase
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Apple AirPods Pro 2 met Oplaadcase
Sony WH 1000X M3 Headset Zwart
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Sony WH 1000X M3 Headset Zwart. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 4,25
Bose QuietComfort 35 serie II Koptelefoon Zwart
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Bose QuietComfort 35 serie II Koptelefoon Zwart. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Oculus Quest VR Bril Virtual Realimet 1 Controller
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Oculus Quest VR Bril Virtual Reality met 1 Controller. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
6 Stuks Apple USB-C Snellader van 20 W A2347
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze 6 Stuks Apple USB-C Snellader van 20 W A2347. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Apple MagSafe Battery Pack Draadloze Powerbank
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple MagSafe Battery Pack Draadloze Powerbank.
Bose QuietComfort Earbuds In-ear Oordopjes
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Bose QuietComfort Earbuds In-ear Oordopjes. Dankzij gepatenteerde innovaties voor actieve en passieve noise cancelling bieden Bose QuietComfort® Earbuds de noise cancelling-prestaties van de beste over-ear hoofdtelefoon in compact...
Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport True Wireless Earp
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport True Wireless Earphones. Word geleverd zoals op de foto, zit niets bij.
Apple Pencil (2e generatie)
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple Pencil (2e generatie) De nieuwste Apple Pencil voor iPad Pro is intuïtief, uiterst nauwkeurig en nog comfortabeler om mee te schrijven en te tekenen.

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd